Referencje

 DS23 Współpraca z Panią Martą to ogromna przyjemność. Olbrzymia wiedza, znajomość aktualnych trendów w dziedzinie HR, przełożyły się na trafne uwagi i spostrzeżenia dotyczące rozwoju mojej kariery. Bezinteresowność pani Marty przywraca wiarę w ludzi. Gorąco polecam współpracę z panią Martą w wielu obszarach Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Dawid Smoliński, branża HR

 

 DS23 Marta jest osobą profesjonalną i bardzo zaangażowaną w pomoc w kwestiach personalnych. Posiada nowoczesne podejście w doradztwie związanym ze zmianą pracy i ścieżką kariery.Jest pomocna i bardzo przykłada się do swojej pracy, co budzi podziw i jest istotnym wsparciem dla osób, które chciałaby pokierować swoim rozwojem zawodowym. Potrafi zbudować dobre relacje i uczciwie mówi o predyspozycjach danej osoby, co zasługuje na Jej zaufanie. Jest bardzo innowacyjna i orientuje się w bieżących trendach zawodowych.
Marika S, Analityk

 

 DS23 Współpracowałem z Martą w kwestii zmiany ścieżki zawodowej. Z racji tego, że nie jestem z Warszawy pracowaliśmy głównie przez maila, skypa i telefonicznie. Zawsze mogłem liczyć na jej profesjonalizm ale też konkret. Marta stawiała przede mną wyzwania angażując w każdy element pracy. Uświadomiła mi, ze każdy z nas jest własnym kreatorem swojej drogi zawodowej i tylko ode mnie zależy jak szybko osiągnę to co chcę. To doświadczenie umożliwiło mi spojrzeć też na inne dziedziny życia i ustalić indywidualny plan działania. Dziękuję
Beniamin K, bankowość

 

 DS23 Dzięki współpracy z Panią Martą uzyskałem dużo większą pewność siebie, zacząłem inaczej podchodzić do sytuacji zawodowych i życiowych. W moim konkretnym przypadku nastąpiła również poprawa samoświadomości, umiejętności ukierunkowanego działania oraz wzmocnienie motywacji przy poszukiwaniu pracy. Jestem pewien, że dalsza współpraca doprowadzi do osiągnięcia przeze mnie zamierzonych celów.
Janusz Jednorowski, branża tłumaczeń

 

DS23 Marta Szyszkowska wykazuje się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, otwartością, chęcią pomocy. Konsultacje, rozmowy, w pełni profesjonalne spojrzenie z zewnątrz zbudowały mocne strony mojej osoby. Pani Marta, zwraca uwagę na wiele atutów, silnych stron i zalet w zakresie doradztwa w karierze. Rekomenduję panią Martę jako bardzo dobrego doradcę zawodowego.
Anna N, branża ubezpieczeniowa

 

DS23 Jako mama pozostająca na długim urlopie wychowawczym zwróciłam się do Pani Marty poszukując profesjonalnego wsparcia mojego rozwoju zawodowego.Pomogła mi ona uporządkować moje spojrzenie na stronę formalną procesu rekrutacji, a także udzieliła mi praktycznych porad, które zastosowałam w trakcie rozmów rekrutacyjnych .Jej zaangażowanie i wsparcie były bezcenne w sytuacjach , gdy szybko potrzebowałam podjąć właściwą decyzję. Pani Marta ma dużą wiedzę o trendach na rynku pracy , dlatego potrafi dostosować praktyczne wskazówki do branży a nawet do konkretnego pracodawcy. Efektem naszej współpracy – trwającej zaledwie kilka tygodni – jest otrzymanie (wymarzonej) pracy – czy można działać skutecznej. Rekomenduję Panią Martę tym, którzy chcą zrobić krok naprzód w swojej karierze zawodowej. Dziękuję
Hanna, Warszawa