Doradztwo Zawodowe Mama Wraca do Pracy

Doradztwo Zawodowe – Mama wraca do pracy

s4

Musisz zacząć z wizją tego, czego pragniesz. Na tym etapie wcale nie musi być to osiągalne. Ale kiedy stworzysz klarowną wizję w swoim umyśle, będziesz w stanie stwierdzić, co CI jest potrzebne do osiągnięcia celu” Bruce Davies

Mówi się, ze sukcesy osiągają Ci, co mają sprecyzowany cel i mały krokami do niego dążą. Często określa się, ze cel musi być realny, osiągalny, odpowiednio osadzony w czasie, itp. Najważniejsza jest jednak chęć i motywacja do stałej pracy nad sobą oraz akceptacja fakt, ze, jeżeli oczekujemy zmian musimy dać zgodę na to, ze coś się musi zmienić. Wiem, że decyzja w kwestii powrotu na rynek pracy nie jest łatwa. Często czujemy się zagubione i zawieszone w czasoprzestrzeni. Pomimo wielu usług i możliwości oferowanych na rynku nie wiemy, w którą stronę zrobić pierwszy krok. Potrzebujemy partnera, który wesprze i dostarczy wielu cennych wskazówek jak odnaleźć się na rynku pracy. W odpowiedzi na oczekiwania wielu mam proponuję kompleksową usługę, która zawiera w sobie wszystkie elementy, które potrzebne są Tobie, aby osiągnąć zakładany cel.

Usługa rozpoczyna się od indywidualnej rozmowy z Klientem w celu poznania oczekiwań jak i nakreślenia formy oraz cyklu działania. W obszarze usługi proponuję:

st diagnoza preferencji zawodowych/opcjonalnie
st weryfikacja dokumentów aplikacyjnych
st narzędzia i techniki obecne na rynku pracy, dostępne możliwości
st indywidualny plan działania
st personal branding = stworzenie osobistej marki

Usługa stanowi kompleksowy pakiet i jest wyceniana po indywidualnej rozmowie z Klientem. Istnieje możliwość skorzystania tylko z niektórych elementów tejże usługi.

wstecz